20.02.2015 18:28

Obnovitelné zdroje energie.

 

Ekologická doprava a doprava vůbec úzce souvisí se zdroji energie. Jestliže zadáte do internetového vyhledávače slovo energie, zjistíte, že je to fyzikální veličina, charakterizovaná jako schopnost hmoty konat práci. Energii nelze zničit, pouze přeměnit v jinou formu energie (viz zákon o zachování energie).

Podle zdroje energie lze rozlišit energii elektrickou, mechanickou, tepelnou a jinou. Zaměříme-li se na zdroje energie, zjistíme, že lze rozlišit zdroje fosilní, jaderné a alternativní (též obnovitelné zdroje energie). Fosilní zdroje vznikají zkameněním rostlin a živočichů. Patří zde zejména uhlí, ropa a s ní související zemní plyn.

—————

Zpět


Kontakt

Ekologická likvidace vozidel zdarma a výkup motorových vozidel

Naše působení zahrnuje
severní, střední a východní Čechy + Praha
Dolní Pertoltice 194 Liberecký kraj

Otevírací doba:
PO-PÁ 8:00-15:00
SO 9:00-13:00
NE ZAVŘENO


EKOLOGICKÁ LIKVIDACE A VÝKUP VOZIDEL

Tel.:

+420 776 823 833


€-mail 

Pokud máte zájem o likvidaci,  stačí napsat na číslo: 776823833 SMS "Likvidace" a bude Vám co v nejkratší době zavoláno.   


 

Za kompletní vozidla platíme nejlepší cenu Libereckého kraje, Ústeckého kraje a středních čech. 


Aktuality

09.06.2016 11:34

Spotřeba je teď to o co v nových autech doopravdy "jde".

New York times přinesly zprávu, že nový šéf General Motors Dan Akerson nakázal svým produktovým manažerům, aby plánovali nové produkty s tím, že barel ropy bude stát 120 dolarů a galon benzinu přes 4 dolary. Celý článek zde.

Celý článek

—————

10.06.2016 11:56

Doklad o Ekologické likvidaci autovraku

Doklad o Ekologické likvidaci vozidla/autovraku zdarma vydáváme i my. Dokladem o ekologické likvidaci vozidla/autovraku je "Potvrzení o převzetí autovraku do zařízení ke sběru autovraků". Potvrzení o převzetí autovraku do zařízení ke sběru autovraků, je součástí nutných podkladů k trvalému vyřazení...

Celý článek

—————